Nekonečný servis a péče pro vaše tiskárny

Oprava tiskárny až ve chvíli, kdy se pokazí = záležitost, která vás vyřadí z práce minimálně na celý den. V ABELu takovým situacím předcházíme pravidelnou profylaxí tiskáren, díky které udržujeme tiskárny dlouhodobě v perfektním stavu.

abel servistiskaren

Kryjeme záda našim firemním zákazníkům pravidelným servisem

Přijedeme, opravíme, tisknete. I sebelepší stroj může mít své dny a potřebuje pomocnou ruku. Tu naši. V takové chvíli se k vám vydáme rychlostí blesku a tiskárnu opravíme, jak nejlépe umíme. Anebo si ji odvezeme na servis k nám a vám dočasně nainstalujeme náhradní kousek včetně náplně. Bez tisku vás nenecháme ani na okamžik, na to se můžete spolehnout.

Pravidelný kvalitní servis (profylaxe)

Oprava tiskáren přímo u vás ve firmě

Zapůjčení a instalace náhradní tiskárny a náplní

Záruční a pozáruční servis, na který se můžete spolehnout

abel.tonery

Tisk, který vás podrží

Chceme, aby naši zákazníci tiskli jen s kvalitními tonery, na které se mohou spolehnout. Bezstarostně, pro radost z tisku.

abel doprava min

Doprava zdarma až na váš stůl, ať je kdekoliv

Jeden nebo sto, na tom nezáleží. Tonery i tiskárny doručíme kamkoliv po Česku a Slovensku a vy můžete bezstarostně tisknout.

abel asistentka

Profi péče ABELmana a ABELady

Vždy víte, na koho se obrátit. K dispozici vám vždy bude váš osobní ABELman a ABELady pro poradenství online, přes telefon i osobně.

Vy tisknete, my plníme

Díky tomu, že v naší partnerské firmě zaměstnáváme až 50 % osob s tělesným postižením, můžete využít tzv. náhradní plnění místo povinnosti zaměstnat osoby se ZTP.

JAK TO PROBÍHÁ

1.

Napište nám, o kolik tiskáren se u vás budeme starat

2.

Náš ABELman se vám ozve zpět s nabídkou řešení přímo pro vás

3.

Domluvíme spolu pravidelné servisy všech tiskáren přesně dle pokynů výrobců

abel obchodnici krnovska

Začalo to v roce 1989

V roce 1989 vyrobil Milan Mačuga první alternativní tiskovou kazetu. Doma. Na koleně. V následujících letech svoji výrobu zprofesionalizoval a pustil se do produkce alternativních kazet do všech typů tiskáren.

Díky poptávkám zákazníků postupem času přidal do nabídky prodej a posléze i pronájem tiskáren a všeho příslušenství, které firmy k tisku potřebují.

Odkazem Milana Mačugy z roku 1989 je dnešní podoba ABEL-Computer s.r.o. a parta spolehlivých ABELmanů a ABELadies, které pečují o spokojený tisk stovek zákazníků.

Nejsou to jen plané řeči, jasně za nás mluví i čísla:

kazet jsme v ABELu zachránili a vyrobili z nich alternativní tiskové kazety

jsme jedničkou na trhu s alternativními tiskovými kazetami

kovů vytřídíme každý rok, z toho 15 tun železa a 7 tun hliníku

plastového odpadu už jsme celkem ušetřili díky výrobě alternativních kazet

💡 A navíc každý rok ulehčíme životnímu prostředí o 600 tun CO2, které nevypustíme do vzduchu.

Případové studie

Oresi LOGO final RGB under 7mmH JPG

Jak jsme ORESI ušetřili 400 000 Kč ročně

Číst celou studii

Česká firma s dlouhou tradicí, kvalitními produkty a osobitým přístupem k zákazníkům – to je Oresi s.r.o., specialista na návrhy a realizace kuchyní na míru. Ve svých více jak 60 prodejnách po celém Česku vytisknou každý den tisíce barevných stránek s návrhy kuchyní pro své zákazníky. Pro Oresi je spolehlivý tisk ve věrohodném barevném provedení naprosto zásadní. Jedině tak mohou svým zákazníkům přenést jejich přání do kvalitní grafické podoby.

Máme za sebou společných 10 let a pokračujeme

S Oresi s.r.o. spolupracujeme od roku 2011 bez přerušení a díky výměně originálních tiskových kazet za alternativní jsme jim pomohli uspořit minimálně 400 000 Kč každý rok. A také jsme při použití našich alternativních tiskových kazet dokázali zajistit tak vysokou kvalitu tisku, jakou v ORESI vyžadovali. Vedoucí IT v ORESI Tomáš Vokurka si chválí spolupráci s ABELem, protože jde o upřímnou a férovou komunikaci. Podle jeho slov se na nás může spolehnout.

“Oresi spolupracuje s firmou ABEL již řadu let. Díky osobnímu přístupu, kvalitním produktům a bezproblémovému jednání máme spolehlivého partnera, který zajistí pro naše prodejny vše potřebné. Jedná se o ideální spolupráci dvou českých výrobních firem.”

Tomáš Vokurka
, vedoucí oddělení IT, Oresi s.r.o.

2 min

Proč si MĚSTSKÝ ÚŘAD SVITAVY zvolil pronájem tiskáren?

Číst celou studii

Spolupráce ABEL-Computer a města Svitavy je jednou z nejdelších v našem portfoliu. Její počátky se datují do roku 1999 a od původních nákupů náplní do tiskáren se spolupráce rozvinula až v dnešní komplexní partnerství: zajišťujeme dodávku tonerů, pronájem tiskáren i jejich servis.

5letý servis tiskáren v ceně a až 50% úspora nákladů na tisk

Díky pronájmu tiskáren od ABEL-Computer každý rok Svitavy šetří 20 % nákladů oproti nákupu nových tiskáren, a navíc mají v ceně pronájmu i 5letý servis. Díky našim pravidelným dodávkám alternativních tonerů pak šetří každý měsíc 40-50 % oproti nákladům za originální tonery. V ABEL-Computer si vážíme naší dlouholeté spolupráce s městem Svitavy a máme radost, že spokojenost na druhé straně potvrzuje i vedoucí oddělení informatiky Ing. Libor Dynka.

„Na firmu ABEL-Computer s.r.o. se mohu spolehnout. Kvalita tonerů, služeb a vůbec kompletní spolupráce patří mezi nadstandardní. Za dlouhá léta spolupráce jsme vytvořili velmi kvalitní obchodní vztah. Poskytované služby jsou pravidelně podrobovány kontrole a díky neměnné kvalitě produktů i služeb můžu firmu ABEL doporučit.“

Ing. Libor Dynka
, vedoucí oddělení informatiky, Městský úřad Svitavy

3 min

V OFFICE GATE se sami přesvědčili, že nejlevnější tonery nejsou vždy opravdu nejlevnější

Číst celou studii

Společnost Office Gate je zaměřená na IT s širokým servisem služeb. Většina jejich firemních klientů tiskne na alternativních kazetách a malá část na kazetách originálních. U klientů vládl hlad po levných tonerech. Nikdo neřešil, kde je toner vyrobený, jaké pracovní podmínky mají dělníci v továrnách a jaká je uhlíková stopa celé výroby až po doručení ke klientovi..

Naštěstí zákazníci společnosti Office Gate se rozhodli pro kvalitu a ve finále uspořili nemalé prostředky na reklamacích a odstávkách tiskáren z důvodu nekvalitního spotřebního materiálu..

Kvalita a spolehlivost tonerů ABELzvítězily

„S tonery ABEL jsme u klientů docílili kvalitnějšího a sytého tisku. Klesl počet poruch a na obou stranách se ušetřilo mnoho času s řešením reklamací. Od telefonátů, e-mailů a osobních návštěv při dovozu a vyzvednutí vadných kazet. Dokonce se nám dařilo k nákupům přesvědčit i váhající klienty, kteří používali originální tonery a spálili se nákupem těch nejlevnějších tonerů. Další a další zákazníci začali zjišťovat, že se tonery ABEL skutečně od běžně prodávaných alternativních tonerů liší a jejich používání je až na občasné reklamace bezproblémové. Když alternativní toner, tak značku ABEL. Příliš levné tonery přináší ztráty v podobě času s řešením reklamací i vlastní špatnou prezentaci při předkládání nekvalitních výtisků.“

Petr Vejlupek, jednatel, Office Gate

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI?

Tvrdit o sobě, že je fakt dobrý, může kdokoliv. My máme to štěstí, že to o nás říkají i naši zákazníci.

techom reference abel

Na základě více než 15leté osobní zkušenosti mohu říci, že ABEL je pro mne synonymem zákaznicky orientovaného přístupu, férového jednání, spolehlivosti a příkladné technické podpory.

__________________

Ing. JIŘÍ ZERZAŇ
Techem spol. s r.o.
Dlouholetý jednatel společnosti a nyní specialista pro strategický rozvoj

libor dynka reference

Na firmu ABEL se mohu spolehnout. Kvalita tonerů, služeb a vůbec kompletní spolupráce patří mezi nadstandardní. Za dlouhá léta spolupráce jsme vytvořili velmi kvalitní obchodní vztah. Poskytované služby jsou pravidelně podrobovány kontrole a díky neměnné kvalitě produktů i služeb můžeme znovu potvrdit smluvní vztah na další období.

__________________

Ing. LIBOR DYNKA
Městský úřad Svitavy
Vedoucí oddělení informatiky

jan vorisek reference

Tonery dnes umí naplnit kdekdo. V ABELu je ale dokáží vyrobit tak, aby spolehlivě tiskly a nesypaly se. Navíc k tomu poskytují neskutečnou osobní péči a je vidět, že je práce baví. S ABELem je prostě radost spolupracovat.
__________________

JAN VOŘÍŠEK
JAMALL-CZ a.s.
IT specialista

vokurka reference

Oresi spolupracuje s firmou ABEL již řadu let. Díky osobnímu přístupu, kvalitním produktům a bezproblémovému jednání máme spolehlivého partnera, který zajistí pro naše prodejny vše potřebné. Jedná se o ideální spolupráci dvou českých výrobních firem.
__________________

TOMÁŠ VOKURKA
Oresi s.r.o.
Vedoucí oddělení IT

Chcete, aby další recenze byla ta vaše?

Kontaktujte nás

Napište nám přes univerzální formulář cokoliv, s čím potřebujete poradit. Kolegové z našeho zákaznického oddělení se vám ozvou co nejdříve zpět.

     

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Ale nebojte, jsme zodpovědná firma a ctíme zásady vašeho soukromí. Váš kontakt je u nás v bezpečí.